Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Skąpe

Skąpe, lubuskie

  • 150 000 zł
  • 4 200 m²
  • 35,71 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Wrocła...

Skontaktuj się

Działka Skąpe

Skąpe, lubuskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

150 000 zł

4 200 m²

35,71 zł/m²

Działka Skąpe

Zaktualizowane: 22 maja 2026

150 000 zł 4 200 m² 35,71 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 150 000 zł (35,71 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: 4 200 m²
  •   kształt: prostokąt
  • Źródło: biuro nieruchomości: IMMOBILA Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ZG02550

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W ofercie na sprzedaż posiadamy działka położoną w miejscowości Skąpe. Nieruchomość o nr ewid.421 i powierzchni 0,42 ha posiada wydane warunki zabudowy, co stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy.

Działka jest płaska, nieogrodzona oraz posiada dogodny dojazd z dwóch stron drogami gminnymi. Część nieruchomości stanowią grunty klasy IV, a część klasy III. (...)

Agent

Katarzyna Wrocławska

577 498...

577 498 907

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Wrocławska

577 498...

577 498 907

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Wrocławska

Zostaw telefon, oddzwonimy